Wycieczka po fabryce

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabryka

Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa z metalu Ultradźwiękowa spawarka punktowa metali jest zaawansowaną technologicznie technologią, która przekształca energię elektryczną o wysokiej częstotliwości w energię oscylacji mechanicznej na przedmiocie obrabianym i generuje konflikt wysokich częstotliwości między dwoma przedmiotami obrabianymi, dopóki ciepło obu przedmiotów nie zostanie zespawane ze sobą.
Ultradźwiękowa spawarka do zbierania ciepła z energii słonecznej Słoneczny ultradźwiękowy sprzęt do spawania metalu instaluje ultradźwiękowy system spawania na suwnicy urządzenia. System spawalniczy wykonuje ruch osiowy na portalu, a stół warsztatowy pod portalem porusza się w kierunku osi Y. Szerokość wynosi 1- 2,5 metra zgrzewania produktu.
Części do osadzania drutu ultradźwiękowego Technologia drutu anteny ultradźwiękowej to system o wysokiej prędkości, w którym miedziane druty anteny są osadzone w szeregu kart inteligentnych, które są wytwarzane na plastikowym arkuszu, aby pozostawały w kontakcie elektrycznym z elektronicznymi układami scalonymi, które są zamontowane na odpowiednich kartach.
Zgrzewarka ultradźwiękowa Pastic Spawanie ultradźwiękowe to szybki, czysty i skuteczny proces montażu. Służy do łączenia metod przetwarzania łączników termoplastycznych i niektórych elementów kompozytowych. Jest on obecnie stosowany do łączenia produktów z tworzyw sztucznych, łączenia produktów z tworzyw sztucznych z częściami metalowymi oraz łączenia innych materiałów nieplastycznych.
Ultradźwiękowa maszyna do szycia Ultradźwiękowa maszyna do szycia, ultradźwiękowy łącznik bez szwu ma zastosowanie do płaskiego szycia maszyny nylonowej, PVC, PU, ​​TPU, tkaniny TC, włókniny i innych materiałów termoplastycznych.
Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa z metalu Ultradźwiękowa spawarka do zbierania ciepła z energii słonecznej Części do osadzania drutu ultradźwiękowego Zgrzewarka ultradźwiękowa Pastic Ultradźwiękowa maszyna do szycia

Dostać Spawanie ultradźwiękowe metali & Ultradźwiękowa spawarka do tworzyw sztucznych Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Linia produkcyjna

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co., Ltd. firma ma ścisłą kontrolę w celu zapewnienia wydajności produktu i jakości dostawy zgodnie z systemem kontroli jakości ISO9001: 2015. Odnosi się do wszelkiego rodzaju procesów od surowców, przetwarzania, montażu, testowania, przechowywania, fabryki itp.

Szczegóły kontaktu