Chiny Spawanie ultradźwiękowe metali producent
Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co., Ltd.

skupić się na aplikacji ultradźwiękowej, w dobrej wierze, aby zdobyć klientów

Wycieczka po fabryce

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd Fabryka
Chiny Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd fabryka Ultradźwiękowa spawarka punktowa metali jest zaawansowaną technologicznie technologią, która przekształca energię elektryczną o wysokiej częstotliwości w energię oscylacji mechanicznej na przedmiocie obrabianym i generuje konflikt wysokich częstotliwości między dwoma przedmiotami obrabianymi, dopóki ciepło obu przedmiotów nie zostanie zespawane ze sobą.
Chiny Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd fabryka Słoneczny ultradźwiękowy sprzęt do spawania metalu instaluje ultradźwiękowy system spawania na suwnicy urządzenia. System spawalniczy wykonuje ruch osiowy na portalu, a stół warsztatowy pod portalem porusza się w kierunku osi Y. Szerokość wynosi 1- 2,5 metra zgrzewania produktu.
Chiny Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd fabryka Technologia drutu anteny ultradźwiękowej to system o wysokiej prędkości, w którym miedziane druty anteny są osadzone w szeregu kart inteligentnych, które są wytwarzane na plastikowym arkuszu, aby pozostawały w kontakcie elektrycznym z elektronicznymi układami scalonymi, które są zamontowane na odpowiednich kartach.
Chiny Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd fabryka Spawanie ultradźwiękowe to szybki, czysty i skuteczny proces montażu. Służy do łączenia metod przetwarzania łączników termoplastycznych i niektórych elementów kompozytowych. Jest on obecnie stosowany do łączenia produktów z tworzyw sztucznych, łączenia produktów z tworzyw sztucznych z częściami metalowymi oraz łączenia innych materiałów nieplastycznych.
Chiny Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd fabryka Ultradźwiękowa maszyna do szycia, ultradźwiękowy łącznik bez szwu ma zastosowanie do płaskiego szycia maszyny nylonowej, PVC, PU, ​​TPU, tkaniny TC, włókniny i innych materiałów termoplastycznych.
Zgrzewarka punktowa ultradźwiękowa z metalu Ultradźwiękowa spawarka do zbierania ciepła z energii słonecznej Części do osadzania drutu ultradźwiękowego Zgrzewarka ultradźwiękowa Pastic Ultradźwiękowa maszyna do szycia

Dostać Spawanie ultradźwiękowe metali & Ultradźwiękowa spawarka do tworzyw sztucznych Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Linia produkcyjna

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co., Ltd. firma ma ścisłą kontrolę w celu zapewnienia wydajności produktu i jakości dostawy zgodnie z systemem kontroli jakości ISO9001: 2015. Odnosi się do wszelkiego rodzaju procesów od surowców, przetwarzania, montażu, testowania, przechowywania, fabryki itp.

Szczegóły kontaktu